Маж ја претепал сопругата на работното место

t

Скопјанка била нападната од страна на нејзиниот сопруг додека била на своето работно место.

Oд полицијата велат дека станува збор за 51-годишна жена од скопско село која ги извршувала своите работни задачи како вработена во хотел, кога дошол нејзиниот брачен партнер Џ.К.(57) и физички ја нападнал.


Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Британци физички нападнале охриѓанец – Полицијата ги…

Двајца млади британски државјани се уапсени во…

Во одвоени случаи нападнати тројца малолетници во…

Две малолетнички и еден малолетник во три…

(Видео) Маж обвинет за убиство нападна членови…

Маж од Линдхерст беше обвинет за две…

Жена од Росоман се скарала со сопругот…

На 05.05.2022, полициски службеници од ОВР Kавадарци…

“За влакно” избегнато српско “Смилковско езеро”: Деветмина…

Група од девет српски девојки и момчиња…