Македонските ловџии се мобилизираа во потрагата по Вања!

t

ВАЖНО!!!

Ловечката Федерација на Македонија ги повикува сите ловци да се вклучат во потрагата по Вања Ѓорчевска! За секоја информација да се извести Министерството за внатрешни работи! Се вели во Фејсбук статусот на Ловечката Федерација на Македонија.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=256354660781894&id=100092220855544&ref=embed_post

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…