Малолетник истепан од лица кои ги познавал

t

На 04.02.2023 во 21:30 часот во СВР Куманово, Е.С.(36) од Куманово пријавила дека околу 20:30 часот кај Спомен Костурницата нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од две лица кои ги познавал.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Малолетник удрен со мотоцикл – со тешки…

На 02.03.2024 во 10.30 часот во СВР…

Малолетниот сериски убиец од Виена му се…

Тинејџерот (17) од Австрија, кој минатата недела…

Малолетник истепан од лица кои ги познавал

На 04.02.2023 во 21:30 часот во СВР…

Малолетник нападнат од осум лица во Центар

На 24.09.2022 во 02.30 часот во СВР…

Двајца мажи физички нападнале малолетник во Сарај

На 04.09.2022 во 15.00 часот во Полициското…