Нападнат вработен во угостителски објект во Тетово

t

На 25.03.2022 во СВР Тетово, Д.М.(32) од Тетово пријавил дека додека бил на неговото работно место, во угостителски објект во Тетово, бил физички нападнат од Ш.С. од Тетово.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Хаос: Апсење пред угостителски објект во Тетово

На 02.10.2022 во 22.55 часот пред угостителски…

21-годишна девојка физички нападнала полицаец во Скопје

На 01.10.2022 околу 24 часот пред угостителски објект на…

Разбојници со нож нападнале и ограбиле скопјанец…

На 01.10.2022 околу 18,00 часот на подрачје…

Што се случува со луѓето? Гостиварец нападнал…

Полициски службеници на СВР Tетово-Одделение за внатрешни…

Голема рација: МВР, ДПИ и УЈП ги…

Во контроли извршени вчера во златарници Скопје,…