Објавено на:

Нова дојава за бомба во авионот на линија Белград – Москва: Еве од каде пристигнал повикот

t

Дојава за нова бомба на летот за Москва: Пристигна покана од Полска

Вечерва пристигна уште една дојава за бомбите во авионот на „Ер Србија“, а како што е утврдено, поканата е испратена од Полска.

Авионот требаше да полета од Белград за Москва во 21.40 часот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Монах приведен на протестите против “Европрајд” во…

Конфронтацијата меѓу противниците на Прајд и полицијата…

(Видео) ХАОС во Белград: Полицијата не може…

Полицијата околу пладне го затвори Булеварот "Крал…

Инцидент на белградскиот “Европрајд”: Украдено ЛГБТ знаме

Противниците на Парадата на гордоста, кои протестираат…

Со посредство на Москва договорен прекин на…

Руското Министерство за надворешни работи соопшти дека…

За влакно избегната трагедија: Бебе падна од…

Бебе родено во 2021 година, во придружба…