Ноне на Јамајка пие коктели и ужива, поранешната пејачка го прошета светот

t

Поранешната пејачка Ноне Неделковска се врати на брод, па повторно почна да патува на егзотични дестинации. Таа неодамна беше во Куба, па се забавуваше во Коста Маја во Мексико. Сега Ноне ужива на Јамајка. Таа објави слика од плажа, како пие коктел, па напиша „Изгледам добро во сино“.

Откако почна пандемијата Ноне се врати во Велес и таму остана повеќе од една година. Пред неколку месеци повторно почна да работи на брод и да го шета светот.

View this post on Instagram

A post shared by Princess Nona 🌸 (@nona.nedelkovska)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Апасиев: Ој бе, легнете си со жените:…

Нов статус на пратеникот и лидер на…

(Фото) Путин потпиша декрети за признавање на…

Путин потпиша декрети за признавање на окупираните…

Бајден: Иан можно е да биде најсмртоносниот…

Тој рече дека бројките се уште не…

Гутереш: Нема место за анексии во современиот…

Рускиот претседател Владимир Путин утре ќе иницира…

(Видео) Автомобил се движи ,,рикверц” на патот…

На Фејсбук страницата на Гласот на Америка…