Објавено на:

Ограбено казино во Центар!

t

Денеска (01.06.2024) во 00:07 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во казино на подрачјето на Центар две лица со закана кон вработениот одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанец со оружје ограбил банка: Се бара…

Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за…

Ограбено казино во Центар!

Денеска (01.06.2024) во 00:07 часот во СВР…

(Видео) ПОЛИЦАЕЦ ТЕПА ВРАБОТЕН ВО КАЗИНО И…

Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и…

Стружанец ја пријавил сопругата дека го ограбила

Жител на Струга во вторникот лажно ја…

Ограбиле починат човек

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Е.Р.(26)…