Педофил заврши зад решетки во Прилеп: Ја “допирал” малолетната ќерка

t

На 19.03.2022 во Прилеп од полициски службеници од Полициска станица Прилеп е лишен од слобода 56 годишен жител на Прилеп затоа што во 20,45 часот во ОВР-Прилеп 47 годишна жителка на Прилеп (негова сопруга) пријавила дека тој ја допирал по телото нивната малолетна ќерка.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Насилник од Прилеп нападнал жена и ѝ…

Насилник од Прилеп минатата недела во кафеана…

Димитриевски на средба со граѓани во Прилеп:…

Градоначалникот на општина Куманово Максим Димитриевски, вчера…

Акција на МВР во Прилеп: Пронајдена дрога,…

На 20.09.2022 во Прилеп, полициски службеници од…

Хорор приказна: Прилепчанец со амутирана нога почина…

51-годишниот прилепчанец Горан Димески, утринава е пронајден…

30 дневен притвор за силувачот од Прилеп:…

Основното јавно обвинителство Прилеп донесе наредба за…