Објавено на:

Петков им изрази сочувство на роднините на починатиот во сообраќајната несреќа

t

„Автомобилот со кој вечерва одевме за Варна излета на влезот во Аксаково. Се возев на задното седиште од автомобилот и имав само губење на воздух, но всушност не бев повреден, вака напиша копретседателот на ПП по сообраќајната несреќа, во која едно лице загина, а две беа повредени.

Тој им изрази сочувство на роднините на починатиот возач на другиот автомобил.

Сообраќајка со автомобил НСО, во која бил и Петков, се случила денеска во 17 часот и 30 минути.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Петков им изрази сочувство на роднините на…

„Автомобилот со кој вечерва одевме за Варна…

Украина распиша потерница по рускиот патријарх Кирил

Министерството за внатрешни работи на Украина објави…

Голема трагедија го потресе цел Балкан: Во…

Во сообраќајна несреќа која се случила вчера…

Патријархот на РПЦ Кирил „Злото“ ѝ се…

Не може да има „пасивен став“ кога…

Во Кривичниот суд продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…