Потрагата заврши тpaгично: Пронајден мpтов скопјанецот кој исчезна пред повеќе од еден месец

t

На 19.01.2022 во 11.00 часот било пријавено дека на подрачјето на Волково бил пронајден починат Ж.С.(40) од Скопје, за кој на 09.12.2021 било пријавено дека се оддалечил од домот. Од страна на лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мечка усмрти 30-годишен падобранец

Мечка нападнала војници на Алјаска. Едниот им…

Страшно: Се запали авион со 113 патници…

На аеродромот во Чонгкинг, Кина, се случи…

Трагедија во Битола: Гранитна плоча згмечи двајца…

Еден работник загина, а друг е тешко…

Трагедија: Удавен скопјанец пронајден во Врадар

На 19.04.2022 околу 12.00 часот во СВР…