Објавено на:

Прво појавување по раскинувањето со Богдан: Цеца во брутално издание

t

Музичката ѕвезда Цеца Ражнатовиќ за прв пат се појави во јавноста по раскинувањето со Богдан Срејовиќ, а блесна на снимањето на Звездите на Гранд, кое продолжи по кратка пауза.

Цеца во меѓувреме ги наполни батериите на Малдивите, од каде објави совршени фотографии, па на Кошутњак се појави во беспрекорно издание и покажа завидна линија.

Таа пристигна со скап автомобил, во црвен мини фустан и со беретка на главата, а во преден план беа витките нозе во потпетици и деколтето. Обезбедувањето и помогна да излезе од автомобилот.

Таа не сакаше да одговори на новинарските прашања за раскинувањето, ниту за неа, ниту за раскинувањето на Анастасија со Ѓорѓе Куљиќ, но не ја симна насмевката од лицето и очигледно е дека сепак е одлично расположена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Поранешната фризерка на Цеца открива: „Кога се…

Поранешната фризерка и кума на Цеца Ражнатовиќ…

Цеца носи „Ролекс“ од 26.000 долари

Цеца за време  гна прославата во вилата…

„ЗОШТО БОЖЕ?“ Цеца Ражнатовиќ се прости од…

Не само Македонија, туку и целиот регион…

Пари фрчеа на сите страни: Цеца на…

Фотографии од ромска венчавка во околината на…

Цеца стана баба по вторпат: Нејзината снаа…

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана денеска на…