Објавено на:

Прво се искрале децата, па се истепале мајките

t

Вчера во 14.50 часот во СВР Охрид е пријавено дека на улицата „Ванчо Питошески“ во Охрид, поради меѓусебно недоразбирање помеѓу две малолетни лица, нивните родители 36-годишната П.В. и 35-годишната М.Т., двете од Охрид, го нарушиле јавниот ред и мир со меѓусебна физичка пресметка, извести СВР Охрид.

Од полицијата велат дека по целосно документирање на настанот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Двојно убиство во Славонски Брод – синот…

Страшна трагедија се случила во Славонски Брод…

Две петгодишни деца избегале од градинка, за…

Две петгодишни момчиња денеска избегаа од градинка…

СРАМОТА! Родители се тепаат на детски фудбалски…

Голем скандал се случи денес на натпревар…

ХОРОР! 25-годишник е осомничен дека ја тепал…

Истражен судија на Жупанискиот суд во Сплит…

УЖАС во соседна Србија: Мајка со нож…

Шестгодишно девојче од Ниш, итно е пренесено…