Објавено на:

Приведен манијак во Аеродром: За што бил пријавен?

t

На 05.03.2022 во 20:20 часот на подрачје на Аеродром од полициски службеници од СВР Скопје лишен од слобода е Ј.Ј.(32) од Скопје по претходна пријава дека се самозадоволувал на јавно место пред други лица.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ЧАД И ОТРОВИ НАМЕСТО ВОЗДУХ ВО ЛЕТО!…

Сопругата на Апасиев, Тамара Јованов, на Фејсбук…

Дојава за бомба на софискиот аеродром

На аеродромот во Софија денеска е пријавена…

Левица поднесе претставка против Муцунски и претседавачот…

Започна првиот правен чекор во борбата за…

Доставувач нападнат со нож и ограбен во…

Доставувач бил нападнат на подрачјето на скопски…

Мојсоска: Левица е втора партија во Кисела…

Левица веќе се наметнува како втора партија…