Објавено на:

Пронајдена неексплодирана бомба во Охридското езеро!

t

Во водите на Охридското езеро, на охридското крајбрежје, вчера била пронајдена неексплодирана бомба.

Местото е обезбедено од полициски службеници по што, пиротехничар од Дирекцијата за заштита и спасување, изврши подигнување за натамошна постапка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Експлозија на рачна граната во северниот дел…

Во раните утрински часови во северниот дел…

ПАНИКА ВО АВИОНОТ НА ВИЗЕР ОД БЕЛГРАД…

Патниците од Белград кои полетаа од аеродромот…

Версајската палата повторно евакуирана поради закана за…

Версајската палата денеска повторно е евакуирана поради…

(Видео) Туристите бегаат: Лувр евакуиран поради закана…

Музејот Лувр во Париз е затворен од…

БОМБА НА БУГАРСКИТЕ МЕДИУМИ: Идејата за Бугари…

Одлуката на американското Министерство за финансии да…