Објавено на:

Пронајден е починат маж кај гостиварското село Неготино

t

МВР информира дека синоќа околу 22.55 часот во ОВР Гостивар било пријавено дека во близина на фудбалскиот стадион во с. Неготино, Гостиварско, бил пронајден починат М.Б.(77) од истото село, за кој претходно неговиот син и внуци пријавиле дека се оддалечил од домот.

„Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција“ – велат од СВР Тетово.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: 10-годишно дете се обидело да спречи…

Маж од Велика Британија фрлил 10-годишно дете…

Скопјанец починал додека работел во куќарка за…

Денеска (01.05.2024) во 06.10 часот во СВР…

Ковачевски од Неготино: Македонија треба да гласа…

Претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски, вечерва од…

Хорор: Маж ги убил сопругата и трите…

Пет мртви тела, меѓу кои и три…

(Видео) Почина човекот кој се самозапали пред…

Почина човекот кој се самозапали пред судницата…