Пpeгазена девојка на пешачки кај Сити мол

t

Девојка е прегазена вечерва на пешачки премин во близина на Сити Мол во Скопје, објавува А1он.

Девојката поминувала преку пешачки премин, кога на неа налетал автомобил Тојота и ја отфрлил неколку метри. Истрагата е во тек, а повеќе детали од МВР најавуваат по завршувањето на увидот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Обид за силување во Карпош

На 19.05.2022 во 20.30 часот во СВР…

ПОВРЕДЕН РУДАР СВЕДОЧИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА ВО СОКОБАЊА:…

Директорот на Општата болница во Алексинац, д-р…

ОСУММИНА ЗАГИНАТИ ВО ЕКСПЛОЗИЈА ВО РУДНИКОТ КАЈ…

Осуммина рудари загинаа во експлозија на метан…

(Видео) СТРАШНО: Синот на Шумахер доживеа несреќа…

Квалификациите за Гранд При на Саудиска Арабија…