Пpeгазена девојка на пешачки кај Сити мол

t

Девојка е прегазена вечерва на пешачки премин во близина на Сити Мол во Скопје, објавува А1он.

Девојката поминувала преку пешачки премин, кога на неа налетал автомобил Тојота и ја отфрлил неколку метри. Истрагата е во тек, а повеќе детали од МВР најавуваат по завршувањето на увидот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мексиканец, Косовец и седум Македонци уапсени со…

На 07/08.12.2023 во Спортски центар на подрачјето…

Вооружени лица ограбиле менувачница во Скопје

Две лица со употреба на оружје зеле…

Вечерва Тешки муабети со Стевчо Јакимовски

Не пропуштајте ја денешната епизода на Тешки…

Општина Карпош крева глас против врсничкото насилство…

Работилниците против врсничко насилство кои компанијата „Макпетрол“…

Во Карпош се прави прифатилиште за кучиња

Во скопската општина Карпош се спроведуваат активностите…