Семејна драма: Битолчанка си го претепала сопругот

t

На 26.01.2022 во СВР Битола 51 годишен маж од Битола пријави дека во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга, соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот по што ќе следува поднесок.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ковачевски со порака по повод Светскиот ден…

Премиерот Димитар Ковачевски денеска, преку својот фејсбук…

Британија мака мачи со Албанците: Го избегнуваат…

Повеќе од 1.000 албански криминалци моментално се…

Слаба излезеност и на изборите во Црна…

На избирачките места во вториот круг од…

Поразително: Секое трето дете во Македонија е…

Дебелината односно прекумерната телесна тежина од година…