Објавено на:

Семејна драма во Скопје: Син го претепал сопствениот татко

t

На 27.06.2022 во 23.20 часот во Полициската станица Гази Баба, 68-годишен жител на скопско село пријавил дека во 02.00 часот во близина на трговски центар на подрачјето на Гази Баба, по претходно нарушени семејни односи, физички бил нападнат од неговиот син А.А..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Прскање против возрасни форми на комарци овој…

Авионската дезинсекција против возрасни форми комарци на…

Ракија не е за секого: Прободен и…

Британски војник бил нападнат за време на…

Посебен режим на сообраќај утре во Скопје

Министерството за внатрешни работи соопшти дека на…

(Фото) Ексклузивно: Кај е Гоце, нека стане…

Вредни луѓе вечерва го разубавиле Скопје. Инфомакс…

Приведен дилер од Скопје

Денеска, на улица „Марко Орешковиќ“ во Скопје, полициски…