Се трага по 17-годишно момче од Скопје

t

На 15.08.2022 во 00.10 часот во Полициската станица Бит Пазар, Б.Џ.(43) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот син Б.М.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанец ја истепал сопругата

Полицијата приведе 64-годишен скопјанец поради напад врз…

(Видео) ГОРДЕЈ СЕ МАКЕДОНИЈО! СКОПЈЕ Е ЕВРОПСКА…

Градот Скопје стана Европска престолнина на културата…

ЈСП: Бруцошите имаат право на бесплатен превоз

Во пресрет на почеток на академската 2023/2024…

Урнебесно: Се продава „невидливиот“ авион на e-bay

Авионот Ф-35 кој се сруши во САД…

Посебен режим на сообраќај утре во Скопје

Министерството за внатрешни работи ја информира јавноста…