Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци: Семејството замолува доколку некој го забележи да пријави

t

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан Михтар, информираат членовите на семејството кои ги замолуваат сите граѓани доколку некој го забележи Аднан да пријави во најблиската полициска станица или на телефонскиот број 070/922-722.

Аднан последен пат е виден на 08.09.2022 година во Бутел, а пријавен за исчезнат е на 16.09.2022 година.

Во продолжение фотографии од Аднан, ве замолуваме доколку некој го забележи да пријави во полициска станица или на гореспоменатиот телефонски број.

Ви благодариме однапред.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци:…

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан…

Исчезнат е Добре, да помогнеме да се…

Добре Лазевски, утрината во 8 часот излегол…

Исчезна момче од Марино, семејството бара информации…

Исчезнат е Филип Додевски од Марино. Неговото…

(Видео) Се појави нова снимка со која…

Вечерва на социјалните мрежи се појави зумирана…

Кина coбори тајвански лoвeц? – Исчезна Ф-16…

Воздухопловните сили на Тајван изгубија контакт со…