Скопјанец нападнат со нож кај Бит Пазар!

t

На 27.11.2023 во 07:35 часот во СВР Скопје, Р.А.(27) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Бит Пазар бил физички нападнат со тврд предмет од И.А., кој потоа му се заканил со огнено оружје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Дејли Мејл: Борис Џонсон размислувал за воен…

Екс-премиерот беше кажано дека е „збеснат“ откако…

Захарова откри на кого Лавров му рече…

Реченицата на министерот за надворешни работи Сергеј…

Се огласија Xyтите по нападот на американски…

Во соопштението објавено на социјалните мрежи, Хутите…

Пентагон: Американски воен брод и повеќе комерцијални…

Пентагон се огласи откако претходно денеска, и…

Лавров: Во Европската унија нема демократија туку…

Во Европската унија нема демократија туку „дисциплина…