Објавено на:

Скопјанка ги натепала своите малолетни деца, полицијата ја приведе!

t

Триесет и четиригодишна скопјанка доцна синоќа ги нападнала своите малолетни деца.

Од МВР велат дека насилството се случило во домот каде што престојувале. Децата се згрижени, а мајката приведена.

„На 8 мај во 22.10 часот, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје ја лишиле од слобода Б.И.(34). Таа се сомничи дека во домот каде што престојуваат физички ги нападнала своите две малолетни деца. Б.И. била задржана во полициска станица,а децата биле згржени од Центарот за социјални работи“, велат од МВР.

По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Такер Карлсон беше во право“: Уште во…

Предупредувањето на новинарот Такер Карлсон за можен…

Армијата се вклучи во гаснењето на пожарот…

Откако Владата прогласи кризна состојба, претседателката и…

Мицкоски го осуди атентатот, но му го…

И премиерот Мицкоски го осуди обидот за…

Видео од атентаторот на Трамп: Ги мразам…

На социјалните мрежи се појави видео од…

И Кавадарци помага во гаснењето на пожарот…

На координацијата на Градоначалникот на Кавадарци, Митко…