Скопјанка нападната од вонбрачниот партнер

t

На 20.12.2023 во 20:10 часот во СВР Скопје, 31-годишна жена пријавила дека околу 14:10 часот во домот во скопско била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер Г.К. од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ЕВИДЕНТИРАЛЕ ТУРЦИ КОИ ВООПШТО НЕ МИНАЛЕ ГРАНИЦА:…

Министерот за внатрешни работи Панче Тошковски информираше…

ЗНАМ И ДИМИТРИЕВСКИ НАЈАВИЈА ПРОМЕНА НА УСТАВОТ…

Денеска пред споменикот "Македониум" во Крушево ја…

Нетанјаху: Ќе им возвратиме на сите кои…

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху рече дека Израел…

(Видео) Бомба пред изборите – постои договор…

ДУИ и коалицијата „Вреди“ односно албанската опозиција,…

Народот сака трета опција? Слаб одзив на…

Ако по утрото денот се познава, тогаш…