Споделете да помогнеме: На Никола Тимов му требаат финансиски средства за операција

t

Нашиот сограѓанин брат Никола Тимов во текот на ноќта имаше здравствени компликации со белите дробови (бронхопнеумонија) и е итно испратен во Скопје каде што му претстои тешка операција. Заради тоа се јавува проблем за обезбедување на финансии кои во понеделник треба да бидат уплатени. Ние бевме контактирани доколку можеме некако да помогнеме па ве замолуваме доколку сте во можност да донирате колку што можете и сите заедно да направиме едно добро дело.
Стопанска банка АД Скопје
Татјана Стојчева
200002277030663
Цел на дознака: Направи добро дело

Отворени се и броеви за донации
Т-Мобиле 070143119
А1 143462

За повеќе информации слободно ѕвонете на 071 855 559 – Александар

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Американски топ дипломат го уништи Христијан…

Заменикот на државниот секретар на САД, О'Брајан…

Ковачевски: ДПМНЕ го кочи европскиот пат на…

Одговорноста има име и презиме, тоа е…

Социјалните мрежи горат по вчерашното реми: Од…

Социјалните мрежи вријат откако Македонија вчера ѝ…

Добро утро со Инфомакс: Наше знаме е…

Добро утро Македонци, денеска ви го пренесуваме…

Руски зборник од 1849 година: Македонскиот јазик…

Во време кога се врши атак врз…