Објавено на:

Тешка сообраќајка во Аеродром, скопјанец излета од булевар со мотоцикл

t

Тиресет и три годишен скопјанец е тешко повреден откако вчера излетал од коловозот на булевар „АСНОМ“ со мотоцикл „хонда“.

Несреќата, информира МВР, се случила околу 01.50 часот утринава.

-Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил Б.Т. (33) од Скопје констатирани во Градска општа болница „Св.Наум Охридски“, информира МВР.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…