Тешка сообраќајка на заобиколница кај подвозникот пред Радишани

t

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва на заобиколница, дознава 24 ИНФО.

Несреќата се случила кај подвозникот пред Радишани. На местото има екипа на брза помош и противпожарно возило.

Од МВР се уште нема детали за сообраќајката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…

Јужниот дел од Мексико погоден од ураганот…

Агата, најсилниот ураган во историјата, што во…

Експлозија во Филаделфија: Најмалку 4 лица загинаа…

Најмалку четири лица загинаа по експлозија во…