Тешка сообраќајка на заобиколница кај подвозникот пред Радишани

t

Тешка сообраќајна несреќа се случила вечерва на заобиколница, дознава 24 ИНФО.

Несреќата се случила кај подвозникот пред Радишани. На местото има екипа на брза помош и противпожарно возило.

Од МВР се уште нема детали за сообраќајката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Во Кривичниот суд продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

Трагедија во Турција: Тројца загинати во хеликоптерска…

Три лица загинаа во хеликоптерска несреќа во…

Продолжи судењето за Ласкарци

Со испитување на вештакот Љупчо Постолов, дел…

(Фото) Шокантни слики: Како се случи сообраќајната…

Шокантни се сликите од сообраќајната несреќа на…

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…