Трагедија: Пронајдена мртва жена во Аеродром

t

Вчера во 17.40 часот во Полициската станица Аеродром било пријавено дека во сопствениот дом на подрачјето на општина Аеродром била пронајдена почината С.К.(53) од Скопје. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото било предадено на обдукција, соопшти полицијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Трагедија: Едно лице почина, а друго се…

Едно лице почина, а друго се бори…

ТРАГЕДИЈА: 14-годишно дете почина во Битола!

Во текот на вчерашниот ден, во атарот…

Загина 63-годишен прилепчанец при палење на стрниште

Во несреќен случај, од пожар загина 63-годишен…

Скопјанец искршил стакла на банка во Аеродром

Вчера во 09:50 часот на подрачјето на…

„Не веруваме дека ќе ги најдеме живи“…

Спасувачките екипи ја прекинаа потрагата по шест…