Ужас: 26-годишник допирал 70-годишна жена

t

Момче од село во Македонска Каменица е осомничен дека допирал жена од 70 години.

На 26.02.2024, полициски службеници од Полициското одделение Македонска Каменица го лишиле од слобода А.В.(26) од село во Македонска Каменица. Тој се сомничи дека допирал по телото 70 – годишна жена од истото село. За случајот е запознаен јавен обвинител и по негово целосно документирање против А.В. ќе биде поднесена соодветна пријава, информираат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ХОРОР: 10-годишно дете се обидело да спречи…

Маж од Велика Британија фрлил 10-годишно дете…

Во Скопје се апсеа дилери, уапсени и…

Во текот на вчерашниот ден во Скопје…

Кавадарчанка пријавила дека дечко ѝ ја силувал…

Кавадарчанка пријавила во полиција дека лице со…

МВР: Лице барано со потерница спроведено во…

Денеска (07.04.2024) во 00.05 часот на подрачјето…

Запалена сува трева е причината за пожарот…

Пет патнички возила се зафатени со пожарот…