(Фото) Голф се преврте на „Партизанска“ при cyдир со БМВ

t

Сообраќајна несреќа се случи на булеварот „Партизански одреди“ во близина на хотел Карпош.

Полицијата во моментот е на лице место, а во тек е увид за причините за несреќата.

Повредени лица нема.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Одлична вест: Водата за пиење во Скопје…

Водата во Скопје е безбедна и микробиолошки…

Казнети 267 возачи во Скопје, 128 за…

На територија на Град Скопје во текот…

Захарова откри на кого Лавров му рече…

Реченицата на министерот за надворешни работи Сергеј…

Лавров: Во Европската унија нема демократија туку…

Во Европската унија нема демократија туку „дисциплина…

Лавров одговора на прашања на Инфомакс! Македонија…

Нема непртијателски држави и народи, туку непријателски…