Објавено на:

(Фото) За Сејдини нема Северна: Погледнете ги овие јунаци од Македонија!

t

Македонија е во финалето на плејофот за пласман на СП во Катар, следно за македонскиот национален тим е дуелот со Португалија, на еден меч сме до пласман на светскиот фудбалски собир.

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини, со моќна порака по триумфот над Италија:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Апасиев: Ој бе, легнете си со жените:…

Нов статус на пратеникот и лидер на…

(Фото) Путин потпиша декрети за признавање на…

Путин потпиша декрети за признавање на окупираните…

Бајден: Иан можно е да биде најсмртоносниот…

Тој рече дека бројките се уште не…

Гутереш: Нема место за анексии во современиот…

Рускиот претседател Владимир Путин утре ќе иницира…

(Видео) Автомобил се движи ,,рикверц” на патот…

На Фејсбук страницата на Гласот на Америка…