(Фото) Исчезнат е Игор Ковиловоски, пријавете доколку го забележите!

t

На социјалните мрежи се шири апел за Игор Ковиловоски, кој е исчезнат. Утринава излегол од дома. Има преживеано четири мозочни удари и не зборува. Контактирајте ги на бројот 070 396 295 Облечен е во зелено кафеави тренерки и црна маица по кратки ракави со бел напис.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Скопјанецот Аднан е исчезнат скоро два месеци:…

Скоро два месеци е исчезнат скопјанецот Аднан…

Исчезнат е Добре, да помогнеме да се…

Добре Лазевски, утрината во 8 часот излегол…

Исчезна момче од Марино, семејството бара информации…

Исчезнат е Филип Додевски од Марино. Неговото…

(Видео) Се појави нова снимка со која…

Вечерва на социјалните мрежи се појави зумирана…

Кина coбори тајвански лoвeц? – Исчезна Ф-16…

Воздухопловните сили на Тајван изгубија контакт со…