Објавено на:

(Фото) Козлова е Грчко-Бугарски академик

t

Верната следбеничка на „традициите на СДСМ“ и ќерка на покојниот македонски актер Ѓорѓи Колозов, Катерина Колозова на Википедиа сега е Грчко-Бугарски академик.

Фото:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…