(Фото) Поголем патриот од многу луѓе?! Куче со знамето од Кутлеш е позитива на денот за денешните протести!

t

Покрај сите инциденти денеска позитива на денот е куче кое заедно со демонстрантите протестираше по скопските улици.

На фотографиите може да се забележи куче кое со знаме во уста веројатно го придружува неговиот сопственик на протестот против прифаќање на францускиот предлог.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Поголем патриот од многу луѓе?! Куче…

Покрај сите инциденти денеска позитива на денот…

(Фото) Некаде во Македонија ноќва… “Врз карпа…

Дека патриотизмот не е мртов ниту кај…

(Видео) Потрошил 13.000 фунти за да личи…

На својата животна желба, а тоа е…

Шеснаесеткракото сонце е ОФИЦИЈАЛНО ЗНАМЕ на Општина…

Советот на општината Лозово денеска со седум…

Неверојатно: Девојче прeживеа ноќ во силна снежна…

Десетгодишно девојче преживеа ноќ во силна снежна…