Објавено на:

(Фото) Сообраќајна несреќа во Аеродром: Порше заврши надвор од коловозот – интервенираше пајак службата

t

Сообраќајна несреќа се случила вечерва околу 20 часот во скопски Аеродром, откако автомобил марка Порше излегло од коловозот и завршило речиси со откинато тркало.

Според неофицијалните информации причинета е само материјална штетат, а во незгодата нема повредени.

Несреќата се случила на крстосницата на булевар Јане Сандански и булевар Србија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА: Руски борбен авион…

Во Иркутск авионот Су-30 се урна врз…

Хорор во САД: Авион удри во зграда,…

Мал авион се урна во американската сојузна…

(Фото) Страшна несреќа во Хрватска: Се судрија…

Товарен и патнички воз се судриле вчера…

Јужниот дел од Мексико погоден од ураганот…

Агата, најсилниот ураган во историјата, што во…

Експлозија во Филаделфија: Најмалку 4 лица загинаа…

Најмалку четири лица загинаа по експлозија во…