(Фото) Сообраќајна несреќа во центарот на Кавадарци

t

Се преврте возило во центарот на Кавадарци, потврдија за МИА од СВР Велес и нагласуваат дека засега не можат да дадат повеќе детали за сообраќајната незгода.

На лице место пристигна брзата помош која однесе едно повозрасно лице.

Во тек е увидот на местото на сообраќајната незгода.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ДЕЛЕГАЦИИ НА ДРЖАВНИОТ И ПОЛИТИЧКИ ВРВ СЕ…

Денес во 12.00 часот пред споменикот на…

Прегазен пешак во Сарај со тешки повреди…

Седумдесет и шестгодишен скопјанец со автомобил удри…

Товарно моторно возило со скопски регистарски таблички…

На 25.03.2023 во 06.00 часот било пријавено…

(Видео) Како Мицкоски тврдеше дека двојазичните униформи…

Трета Опција преку Фејсбук се потсети на…

ЕВРОПА ОСТАНА БЕЗ ОРУЖЈЕ И МУНИЦИЈА, Украина…

Британија и Франција веќе објавија дека им…