(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром: Возило е превртено на кров!

t

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата Трета Македонска Бригада во Аеродром, каде, како што можете да забележите на фотографиите во продолжение, возило е превртено на кров.

Засега нема информации за повредени лица. Детали за несреќата очекувајте за кратко.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПРЕГАЗЕНО Е ДЕВОЈЧЕ: Детали од сообраќајката вечерва…

 Малолетно девојче е удрено вечерва од возило…

Поради снег откажани десетици летови од Амстердам

Десетици летови од аеродромот Схипхол во Амстердам…

Русија ја презема контролата над големиот аеродром…

Претседателскиот декрет ги префрли акциите на Аеродромот…

Детали за сообраќајната несреќа во Аеродром: За…

Нема повредени во сообраќајната несреќа која се…

(Фото) Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром: Возило…

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата…