Хаос во казино: Вработен од обезбедување нападнал скопјанец!

t

На 27.11.2023 во СВР Скопје, Г.П.(39) од Скопје пријавил дека на 25.11.2023 околу 19:30 часот во казино на подрачјето на Аеродром бил физички нападнат од Д.Ј., вработен како обезбедување.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Документи+Видео) Ова се доказите за соработката помеѓу…

Maкедонската јавнос е во шок по деталите…

Добри вести од соседството, пронајдена e Сара!…

Пронајдена е Сара П.(17) од Борча која…

Koнечно искрен политичар: Не верувајте на сѐ…

Не верувајте во сѐ што ви кажуваме.…

Не за џабе ја нарекуваат Белата Палата:…

Истакнат член на партијата и близок човек…

(Видео) ПЕРО АНТИЌ „МУ ГО ЧУВА ГРБОТ“…

Поранешниот прославен македонски кошаркар и актуелен претседател…