Објавено на:

Чаирчанец ја нападнал вонбрачната партнерка со тврд предмет

t

Деветнаесетгодишна девојка пријавила дека пред три дена околу 23 часот во домот на подрачјето на Чаир била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер А.С.(21), кој употребил и тврд предмет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, објави МВР во дневниот билтен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Рано утрово Душко ја фатил за коси…

Рано утринава околу 5 часот српската пејачка…

Чаирчанец ја нападнал вонбрачната партнерка со тврд…

Деветнаесетгодишна девојка пријавила дека пред три дена…

30-дневен притвор за едно лице по обидот…

На 23.02.2024 СВР Скопје до ОЈО Скопје…