ШТО Е СО ЛУЃЕВО?! Четворица малолетници силувале девојче во Демир Капија!

t

Четворица малолетници од Демир Капија силувале врсничка, мајката на девојчето пријавила во полиција, за ова денеска информираа од СВР Велес.

Оттаму појаснија дека синоќа во 23.30 часот во Полициската станица Неготино, 30-годишна жена од Демир Капија пријавила дека подолг временски период четири малолетници, врсници на нејзината малолетна ќерка, во објект во изградба во двор на основно училиште, ја присилувале нејзината ќерка на сексуални односи со нив.

Запознаен е јавен обвинител од ОЈО Кавадарци и Центарот за социјални работи Неготино. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, додадоа од СВР Велес.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кривична против шестмина тетовчани, силувале малолетничка

СВР Тетово поднесе кривична пријава против 18-годишниот…

13-годишно девојче киднапирано и силувано од двајца…

Двајца мажи се уапсени под сомнение дека…

24 години ја силувал сопствената ќерка, си…

Австриски суд денеска соопшти дека ја поништил…

УЖАС: Пензионер- семеен пријател две години сексуално…

На шест години затвор во Жупанискиот суд…

Свештеник со години злоставувал малолетници, осуден е…

Италијанскиот суд го осуди Дон Џузепе Руголо,…