Ќерката на Здравко Чолиќ со една фотографија направи хаос на интернет

t

Ќерката на пејачот Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм. Нејзините фотографии предизвикуваат лавина коментари, а таа изгледа ужива во сето тоа внимание.

Наследничка на музичката легенда, сака да се фали со својот луксузен живот и редовно ги известува своите придружници каде е нејзината нова дестинација. Нејзиниот профил на Инстаграм изобилува со фотографии од патувањето, но и од ноќното излегување, а често се провокативни.


Последната фотографија не остана незабележана. На неа Уна позира во краток црн фустан на креветот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Османи откри: Ова е најкритичен и неприфатлив…

Вметнувањето на протоколот во преговарачката рамка го…

Србија ќе има најмодерна заштита од град…

Природните непогоди, од почетокот на пролетта, многупати…

Османи: Македонскиот јазик станува еден од 25-те…

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи вели…

Протести во Грузија по недобивањето кандидатски статус…

Неколку десетици илјади луѓе се собраа вечерва…

Путин им се обрати на матурантите: Поставете…

Претседателот на Руската Федерација Владимир Путин им…