20-годишен прилепчанец го претепал својот татко

t

20-годишно момче се сомничи дека го претепал неговиот татко.

СВР Битола поднесе кривична пријава против М.К.(20) од Прилеп, поради постоење основано сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“.

Тој на 05.10.2023 во семејниот дом пријавениот физички го нападнал неговиот татко.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Прилепчанец се заканувал и го вознемирувал семејството…

Основното јавно обвинителство Прилеп поведе постапка против…

20-годишен прилепчанец го претепал својот татко

20-годишно момче се сомничи дека го претепал…

Двајца насилници влегле во домот на 47-годишна…

Денеска (20.10.2023) во 02:05 часот во СВР…

Кривична пријава за насилник од Битола, одреден…

Криминалистичката полиција при СВР Битола до Основното…

Прилепска гимназија забрани хеланки, кратки пантолони, долги…

Прилепската гимназија „Мирче Ацев“ на својата официјална…