20-годишна девојка физички нападната во Куманово

t

На 09.01.2022 во 04,40 часот А.Ј.(20) од Куманово пријавила дека во Куманово била физички нападната од Д.Ј.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Американски топ дипломат го уништи Христијан…

Заменикот на државниот секретар на САД, О'Брајан…

Масовен ракетен напад од Либан врз северен…

Од 30 во 50 ракети денеска биле…

Руската војска го осуети новиот украински план…

Поморската авијација пронашла и уништила украински глисер…

Ковачевски: ДПМНЕ го кочи европскиот пат на…

Одговорноста има име и презиме, тоа е…