27 годишник од Кратово cилyвaл мaлолетно девојче

t

На 18.01.2022 во 18.00 часот 36-годишна жена од пробиштипско пријавила дека на 14.01.2022 Д.М.(27) од кратовско извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. Известен бил Јавен обвинител и се работи на целосно расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

СИЛУВАЊА, УБИСТВА, КАБЛИ, ОНОКЛОГИЈА… “Приказни од булеварот”…

Фејсбук страната "Приказни од булеварот" објави какви…

ХОРОР: Малолетници силувале 13-годишно девојче во Келн

Тринаесетгодишно девојче било сексуално злоставувано од момчиња…

Три дена го силувале во просториите на…

Сведокот И.С. денеска треба да сведочи пред…

ДОЖИВОТЕН ЗАТВОР ЗА СИЛУВАЧИ! И Србија го…

Измените на Кривичниот законик на Србија, предложени…

ХОРОР: Малолетник силувал малолетничка во Шуто Оризари

Момче силувало малолетничка во Скопје, информираат од…