3абегана работа: Двајца кавадарчани се самозадоволувале пред казино

t

ОВР Кавадарци поднесе две кривични пријави против Д.И.(26) од с.Возарци, кавадаречко и против С.С. од Кавадарци, поради постоење основано сомнение за сторено кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“.

На 04.02.2022 околу 19.00 часот, на ул.„Пиринска“, односно во 02:00 часот пред влез на казино на ул.„Блажо Алексов“ во Кавадарци, пријавените мастурбирале пред други лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Тешка сообраќајна несреќа во Драчево, сообраќајот се…

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во…

ДОБРИ ВЕСТИ ОД ВАТИКАН: Папата утре излегува…

Вечерта Папата вечера, јадеше пица, беше заедно…

(ВИДЕО) ТВИТЕР „ПОЛУДЕ“: Кои се четирите зборови…

Гвинет Палтроу го доби судскиот спор против…

Трамп во вторник ќе се предаде на…

Доналд Трамп ќе се предаде на обвинителството…

Макрон следната недела во посета на Кина

Францускиот претседател Емануел Макрон следната недела ќе…