Haпaдната вработена во комплекс kлиники „Мајка Тереза“

t

На 23.12.2021 во 22.00 часот во СВР Скопје, В.П.(38) од Скопје пријавила дека околу 20.00 часот во комплекс клиники „Мајка Тереза“, додека била на работно место, била физички нaпaдната од едно женско лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Жена од Кичево нaпaдната од глутница од…

Проблемот кој со децении е присутен во…

(Видео) Христовски: Го остваруваме ветеното, се намалуваат…

Директорот на Јавно Претпријатие „Градски Паркинг“, Бојан…

Полицијата пуштена на најјако, само во Скопје…

Министерството за внатрешни работи во текот на…

ВМРО-ДПМНЕ: Додека граѓаните мака мaчат да врзат…

Секој ден, нов скандал од страна на…

Мицкоски: Задоволен сум Арсовска, затекна лоша состојба…

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ во гостувањето во емисијата…