Oхриѓанец ја нападнал мајка си па тргнал да ги тепа полицaјците

t

На 17.03.2023 во 18.30 часот, од полициски службеници од СВР Охрид лишен е од слобода Н.Џ.(27) од Охрид. Тој претходно, во семејниот дом, бил агресивен кон неговата мајка, а потоа и кон полициски службеници кои преземале службени дејствија.

По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Договорот од Охрид е гаранција за мирот…

Албанскиот претседател Бајрам Бегај ја поздрави, како што наведува…

Oхриѓанец ја нападнал мајка си па тргнал…

На 17.03.2023 во 18.30 часот, од полициски…

Заврши тирлатералната средба меѓу Вучиќ, Курти, Борел…

Трилатерална средба меѓу претседателот на Србија, Александар…

Позната агендата за средбата Вучиќ-Курти во Охрид

Премиерот на Косово, Албин Курти, во сабота во…

Кој лаже, охриѓани или Пецаков?

Не за џабе народот нема доверба во…