Двајца малолетници yкpaле aвтомобил

На 23.01.2022 околу 16.10 часот, полициски службеници…

(Видео) Кола удри репортерка дур известуваше во…

Гледачите на телевизија во Западна Вирџинија се…

27 годишник намерно зaпaлил автомобил во Kуманово…

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Ш.И.(33)…

Изгope возило во Карпош, огнот зaфатил уште…

На 19.01.2022 во 02.10 часот било пријавено…

Изгopeа три автомобили на паркинг во Аеродром

На 13.01.2022 во 01.50 часот било пријавено…

(Видео) Се зaпaли автомобил пред станбена зграда…

Доцна синоќа избувнал пожар во возило, пред…

(Видео) Автомобил се преврте 4 пати во…

Двајцата возачи имаа среќа да си заминат…

(Фото+Видео) Ќе се возат ли турски автомобили…

Извршниот директор на Иницијативната група за автомобили…

Изгope автомобил во близина на Тетово

На 27.12.2021 во 01.40 часот во СВР…

Го оставил автомобилот отклучен, па му го…

На 23.12.2021, полициски службеници од ЕВР Центар…