Вредноста на златото непрекинато расте и се…

Златото се задржа на највисокото ниво во…

Американците во паника: Доларот паѓа

Американскиот долар ослабе во средата во однос…

Вредноста на Биткоин се преполови

Повеќе од два месеци паѓа вредноста на…

Биткоинот со најголем пад во изминатите неколку…

Биткоинот падна за дури пет отсто на…

Пазарот на криптовалути и денес во црвено…

Пазарот на криптовалути и денес е во…

Пад на Биткоинот за 6,1 отсто

Биткоинот падна за 6,13 отсто на 47.606…