ПРЕГАЗЕНО Е ДЕВОЈЧЕ: Детали од сообраќајката вечерва…

 Малолетно девојче е удрено вечерва од возило…

ПРОДОЛЖУВА ПОТРАГАТА ПО ВАЊА Полицијата ја барала…

Мајката Зорица Ѓоревска за дел од медиумите…

ХАОС: 13- годишно девојче се породило во…

Тринаесетгодишно девојче од Грција викендов се породила…

Путин “ја предаде власта” на пет минути:…

Рускиот претседател Владимир Путин ја поканил да…

45-годишен скопјанец нападнал девојче во кино

45-годишнен скопјанец физички нападнал малолетно девојче во…

(Видео) Храбро девојче од Флорида преживеа напад…

Девојче од Флорида преживеално напад од ајкула…

Не ни праша дали детето е живо…

Триесет и осумгодишниот Урош П. пред рочиштето…

Срамота: Вработени во училиште омаловажувале девојче затоа…

Граѓанското движење „Аваја“ вчера информира за случај во кој…

ХОРОР вести: Пронајдено девојче пред умирање, татко…

Хорор вести пристигнуваат денеска од Белград, каде…

Обвинителството ќе ја истражува смртта на 6-годишното…

ЈЗУ Клиничка болница-Битола ги известила обвинителството и…