Приведен дилер од Делчево, кај него најдени…

На 13.10.2023 во 22.30 часот на бул.„Македонија“…

Претрес во Скопје: Пронајдена дрога, приведен дилер

Денеска (01.09.2023) во Скопје, полициски службеници од…

Пронајдена дрога, приведен дилер од Кочани

 На 20.06.2023 во 15.45 часот, полициски службеници…

Претрес во Скопје: Приведен дилер, пронајдена дрога

На 29.05.2023 во 20.30 часот, полициски службеници…

Акција на МВР: Приведени дилери од Гостивар

На 16.04.2023 во 22.00 часот од страна…

Истражна постапка против 24-годишен дилер на дрога…

Основното јавно обвинителство Скопје спроведува истражна постапка…

Акција на МВР во Битола: Приведени неколку…

Шест лица се приведени откако полициски службеници…

“Млад бизнисмен”: Уапсен 22-годишен дилер од Кочани

22-годишно момче од Кочани е приведено во…

Уапсен дилер од Скопје: Пронајдени гранки, семки…

Скопската полиција фати дилер, кај кого биле…